Закрытая тема
Показано с 1 по 1 из 1

Тема: Перенесення дати й місця проведення фестивалю

 1. #1
  Овертюнщик и бункероносец Аватар для evil_sysadmin
  Регистрация
  16.02.2010
  Адрес
  Dnipro, Ukraine
  Команда
  Assault Brigade (3rd Para)
  Сообщений
  1,963
  Записей в дневнике
  9

  Перенесення дати й місця проведення фестивалю

  Шановне товариство!

  Як усім відомо, Airsoft Dnipro Fest 2018 разом з нами проводять та «спонсорують» де-які «політичні сили», основними з яких є ЗСУ та КВНЗ «ДБМК». Обидві політичні сили звернулись до нас з проханням посунути проведення нашого Фестивалю у часі хоча б на місяць. Як виявилось, у цей день у Дніпрі проходить не менше п’яти заходів обласного та міського рівня, вже не кажучи про заходи загальнодержавного рівня, що проходять у політичної сили відомої як ЗСУ. З урахуванням того, що Положення про проведення Airsoft Dnipro Fest 2018 ставить на меті саме підтримку цих двох «політичних сил», ми не можемо їм відмовити та оголошуємо про зсув заходу на місяць та перенесення його у більш зручне для учасників та відвідувачів місце.
  Отже, усі охочі зможуть напитись до п’яну кави, чаю або інших безалкогольних напоїв під «політичні лозунги» вступу до ЗСУ чи «ДБМК», а також взяти участь у розпилі коштів платників податків 27 жовтня 2018 року. Поіменний перелік платників податків, чиї кошти будуть розпиляні, буде опублікований після проведення заходу, разом зі звітом по кількості та характеру розпиляних коштів та квитанцією про перерахування залишених після розпилу коштів на рахунок для благодійних внесків політичної сили А-4615.

  Усі заявки на участь у Фестивалі лишаються дійсними. Усі, хто зареєструвався до 12:00 17.09.2018, отримають невеличкий пам’ятний бонус від організаторів.

  Сподіваємось, що вчасно повідомили про зміни, й усі хто планував до нас прибути зможуть скоригувати свої плани на вихідні.

  Особи, що розповсюджують завідомо неправдиву інформацію про Airsoft Dnipro Fest 2018 та його організаторів, свідомо створюють перешкоди до його проведення, не можуть бути допущені до відвідування заходу без публічного зізнання у своїх діях та принесення письмових вибачень за них.

  P.S. Для тих, хто не володіє навичкою розуміння сарказму розшифровуємо вжиті скорочення та позначення:
  ЗСУ — Збройні Сили України
  КВНЗ «ДБМК» — Комунальний Вищій Навчальний Заклад «Дніпровський базовий медичний коледж», пр. Богдана Хмельницького 23.
  А-4615 — військова частина, Дніпропетровський військовий шпиталь, вул. Старокозацька 63.

  Місце проведення: полігон «Лісопарк»


  https://goo.gl/maps/rYWw25NT7NQ2
  48°29'20.9"N 34°50'49.3"E
  48.489142, 34.847024
  Последний раз редактировалось evil_sysadmin; 24.10.2018 в 19:53.
  "There are no dangerous weapons; there are only dangerous men.” © Robert A. Heinlein, Starship Troopers
  Utrinque Paratus

Закрытая тема
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама