RSS лента

Buba

Оцелот- RIS для АК

Оценить эту запись
В рамках відмивання від іміджу макаки, яка робить лише репліки для хоббістів. Девайс ізначально для бойового. Випадково розміри в тій частині у оригіналу і привода співпадають- так що стане і на привод.


Патентованої конструкції та виробництва Bast armament™, Україна
Виготовлена з суцільного куска дюралю 6061 на ЧПУ, анодована.Стадії виробництва- для наглядності трудоємкості та не-китайського походження:

Встановлюється без внесення змін в конструкцію самого автомата, на штатні посадочні місця цівки- прямокутне вікно під стволом і U-подібне переднє кільце цівки.

Посадочне місце що входить в ствольну коробку під стволом- виконане заодно з самим профілем цівки,
переднє- у вигляді втулки- допускає при потребі демонтаж втулки*.
але при встановленні цівки на зброю- розбирати не обов"язково.

*у випадку якщо розбіжність розмірів у автоматів різних років викликає люфт або втулка не заходить по місцю. В такому випадку доведену самостійно по місцю втулку можемо анодувати заново безкоштовно. Або комплектувати цівку втулкою, індивідуально підігнаною нами по вказаним вами розмірам.


Бокові планки заодно виконують роль ребер жорсткості, об"єднуючи передню і задню частину цівки- навколо переднього вузла кріплення виконана виборка по формі втулки.

Профіль планок виконаний за стандартом MIL-STD-1913, з прямокутною основою під профілем планки, а не зпрощений як у аналогів, на який можуть ставати не всі види обвісу.
Довжина 240мм, ширина 51ммВсередині профіля через кожні 50мм зроблені вертикальні ребра жорсткості, завдяки яким цівка навіть не встановлена на зброю- витримує наступання на неї.


В проміжку між газовою каморою і мушкою встановлена верхня планка- яка додатково замикає профіль цівки і може використовуватись для встановлення ЛЦУ типу AN/PEQ


Сумісна з будь-якими накладками газової трубки- які не ширше за базову дерев"яну.


Відео огляд від відомого як в страйбкольних так і практичних колах Андрія Zabel :

https://www.youtube.com/watch?v=KdSYd520LFE
https://www.youtube.com/watch?v=urQy7fvpFW0

Обновлено 03.07.2019 в 22:44 Buba

Категории
Ремонт и тюнинг , ‎ Real Steel , ‎ Снаряжение

Комментарии

розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама