Classifieds » Uniform » Накидка снайпера, гилли Velmet 3D

Classifieds » Uniform » Накидка снайпера, гилли Velmet 3D

Накидка снайпера, гилли Velmet 3D

  • Ціна 2000
  • Валюта UAH
  • Розташування Хмельницький [карта]

About

В продаже маскировочная накидка снайпера Velmet , модель 3 D koyot.
От себя добавлено : правильная натуральная пальмовая рафия, джутовые нити, кленовые тканевые листы, листы из камуфляжа (пенкот, емр), ленты охотничьего камуфляжа лес - осень.
Состояние - новая, 1 выход в лес.
Цена 2000 грн.
Оплата Приват, отправка НП.
*
Маскувальний костюм літній 3D виконаний у формі легкої та комфортної у носінні накидки, яка володіє відмінними маскують властивостями і не сковує рухів, що особливо актуально при виконанні тактичних завдань, які передбачають активне переміщення по пересіченій місцевості. Новинка від українського бренду Velmet стане вдалим доповненням комплекту тактичної екіпіровки військовослужбовця. Гідно оцінять цей наряд досвідчені мисливці, шанувальники ігор-реконструкцій, учасники страйкбольних команд.

Переваги маскувального костюма від Velmet  • Простий і вільний крій дозволяє легко і швидко надіти накидку поверх основного комплекту спорядження. При цьому у виробі передбачена укорочена блискавка, еластичні фіксатори по краю рукавів і капюшона, що запобігають зісковзуванню накидки, що загрожує викриттям її власникові.

  • Придбати костюм маскувальний літній - оптимальний варіант для спекотного, посушливого літа. Виріб пошито з нейлонового сітчастого матеріалу, який забезпечує відмінну повітропроникність і швидко сохне в разі намокання. Маскувальні елементи з невеликих шматочків тканини камуфляжних забарвлень, наближених до природних відтінків лісової рослинності, надійно пришиті до сітчастої основи, що забезпечує довговічність виробу.

  • Костюм оснащений об'ємним капюшоном, легко приховує під собою армійську каску або тактичний захисний шолом і забезпечує захист від незначних опадів.

  • Укорочена фронтальна частина накидки не обмежує функціональні можливості плитоноски, платформного жилета, кітеля або тактичної куртки.

1 119 переглядів